Set Alkari ALK-NG-1000 Infrarood Paneel 2000 Watt - Woonkamer 24 à 32 m²
Description
2 x Alkari ALK-NG-1000 Infraroodpaneel – 1000W Metaal Wit
Beschrijving
Het Alkari ALK-NG-1000 infraroodpaneel is ontworpen om een energiezuinige verwarmingsoplossing te bieden. Met een vermogen van 2000W is deze geschikt voor  ruimtes tot 32 m². Het slanke en moderne ontwerp zorgt voor een naadloze integratie in elk interieur.
Belangrijkste Kenmerken
  • Energiezuinig: Met een vermogen van 1000W biedt het paneel een kosteneffectieve verwarmingsoplossing.
  • Stijlvol Ontwerp: Het minimalistische ontwerp past perfect in diverse interieurstijlen.
  • Eenvoudige Installatie: Kan gemakkelijk aan de muur of het plafond worden gemonteerd.
Technische Specificaties
Specificatie Details
Modelnummer ALK-NG-1000
Vermogen 1000W
Spanning 230V
Afmetingen (LxBxH) 592 x 1492 x 17 mm
Gewicht 16,2 kg
Oppervlaktetemperatuur 110 °C
Beschermingsgraad IP44
Montage Wand- of plafondmontage
Garantie 3 jaar
Waarom Kiezen voor het Alkari ALK-NG-1000 Infraroodpaneel?
  • Onderhoudsvrij: Zonder bewegende delen of filters is er nauwelijks onderhoud nodig.
Veelgestelde Vragen (FAQ’s)
  • Is het paneel geschikt hoofdverwarming?
    Ja, met een kwalitatief infrarood paneel kan je de ganse kamer verwarmen.
  • Kan het paneel worden geschilderd?
  • Hoe wordt het paneel bediend?
Fiche produit
✔️Vóór 16:30 Besteld = Zelfde Dag Verwerkt
✔️Gecertificeerde Merken
✔️Installatieservice
✔️14 Dagen Bedenktijd
Enlèvement gratuit à notre(nos) magasin(s)
    • Expédié aujourd'hui ? Commandez dans : May 14, 2026 17:00:00 +0200
    Caractéristiques
    • Format : 592 x 1492 x 17 mm
    • Tension : 230 Volt
    • Puissance : 2000 Watt
    • Couleur : RAL 9003 Wit
    • Poids : 32 Kg
    • Convient pour m² : 24 à 32 m²
    • Protection : IP 44
    • Température de surface : 110°C
    • Montage : Muur of plafond
    • Thermostat :
    • Connexion : Kabel
    • Matériel : Metaal
    • Terminer : Metaal met keramische coating
    • Marque : Alkari
    • Guaranteed secure & safe checkout.
    Icon for calculatorWenst u begeleiding en een juiste berekening?
    Vraag een gratis offerte aan.
    Description
    Beschrijving
    Belangrijkste Kenmerken
    Technische Specificaties
    Specificatie Details
    Modelnummer ALK-NG-1000
    Vermogen 1000W
    Spanning 230V
    Gewicht 16,2 kg
    Oppervlaktetemperatuur 110 °C